TEMA Vakfı Sıfır Atık Eğitim Portalı ile ilgili ayrıntılı bilgilere Hakkımızda Bölümü’nden ulaşabilirsiniz.

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde TEMA Vakfı tarafından geliştirilen sıfır atık konulu etkinlik önerilerine ve etkinliklerde kullanabileceğiniz eğitim materyallerine ulaşabilirsiniz.

Eğitim materyallerine, içeriklere ve dijital oyunlara ulaşabilmek için TEMA Vakfı Sıfır Atık Eğitim Portalı’na üye olmanız gerekir. Üye olmak için tıklayınız.

Sıfır atıkla ilgilenen öğretmenler, eğitimciler, okul yöneticileri ve bu konuyla ilgilenen herkes portala üye olabilir.

Ana sayfada yer alan Kayıt Ol'a tıklayarak üye olabilirsiniz.

Ana sayfada yer alan Şifremi Unuttum’a tıklayarak şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

Profilinizden dilediğiniz zaman kendinize ait bilgileri düzenleyebilirsiniz.

Üyelikten çıkmak için iletisim@sifiratiktema.org adresine e-posta göndererek talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda üyeliğiniz en kısa sürede silinir ve e-posta ile bilgilendirme yapılır.

Kayıt aşamasında toplanan kişisel bilgiler doğrulama amaçlıdır. Hiçbir şekilde üçüncü şahıs ya da kuruluşlarla paylaşılmaz.

TEMA Vakfı Sıfır Atık Eğitim Portalı öğretmenlerin kullanımı amacıyla tasarlanmıştır. Öğretmenler tüm etkinlik önerilerini ve eğitim materyallerini okullarında / sınıflarında öğrencileriyle birlikte eğitim faaliyetlerinde kullanabilir. Bunun dışında TEMA Vakfı Sıfır Atık Eğitim Portalı'ndaki tüm içerik TEMA Vakfı tarafından oluşturulmuş olup tüm hakları TEMA Vakfı'na aittir. Kopyalanamaz, çoğaltılamaz, içerikten bölümler hak sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz.  

Görüş, öneri ve sorularınızı iletisim@sifiratiktema.org adresine e-posta ile gönderebilirsiniz.

Bu portal, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Millî Eğitim Bakanlığı iş birliği ile Tetra Pak Türkiye’nin desteklediği Sıfır Atık Projesi kapsamında TEMA Vakfı tarafından hazırlanmıştır.

TEMA Vakfı Sıfır Atık Eğitim Portalı'ndaki tüm içerik TEMA Vakfı tarafından oluşturulmuş olup tüm hakları TEMA Vakfı'na aittir. Kopyalanamaz, çoğaltılamaz, içerikten bölümler hak sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz.

Tema Logolar